MCP4141-502E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4141-502E/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC POT DGTL SNGL 5K SPI 8DIP
Foi de date: MCP4141-502E/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4141-502E/P
Număr parc MCP4141-502E/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC POT DGTL SNGL 5K SPI 8DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 152039 pcs Fișa cu date MCP4141-502E/P.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 8-PDIP Serie WiperLock™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 5k
ambalare Tube Pachet / Caz 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de robinete 129
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață SPI Caracteristici -
descriere detaliata Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 129 Taps SPI Interface 8-PDIP configurație Potentiometer