MCP4131T-103E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4131T-103E/SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4131T-103E/SN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC POT DGTL SNGL 10K SPI 8SOIC
Foi de date: MCP4131T-103E/SN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP4131T-103E/SN
Număr parc MCP4131T-103E/SN Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 141403 pcs Fișa cu date MCP4131T-103E/SN.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 75 Rezistență (Ohms) 10k
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de robinete 129
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Tip de memorie Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață SPI Caracteristici -
descriere detaliata Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 129 Taps SPI Interface 8-SOIC configurație Potentiometer