MCP4019T-104E/LT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4019T-104E/LT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP4019T-104E/LT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC DGTL POT 100K 128TAPS SC70-5
Foi de date: MCP4019T-104E/LT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCP4019T-104E/LT
Număr parc MCP4019T-104E/LT Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 186849 pcs Fișa cu date MCP4019T-104E/LT.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) 150 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-5 Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 155 Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Alte nume MCP4019T-104E/LTCT Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de robinete 128 Numărul de circuite 1
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Volatile
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață I²C
Caracteristici - descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface SC-70-5