MCP1810T-12I/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1810T-12I/OT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP1810T-12I/OT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5
Foi de date: MCP1810T-12I/OT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP1810T-12I/OT
Număr parc MCP1810T-12I/OT Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 389939 pcs Fișa cu date MCP1810T-12I/OT.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.38V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.2V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 PSRR 40dB (100Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TJ) Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA SOT-23-5 Curent - aprovizionare (Max) 290µA
Curent - Quiescent (Iq) 50nA Curent - ieșire 150mA