MCP1802T-3002I/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1802T-3002I/OT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP1802T-3002I/OT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3V 300MA SOT23-5
Foi de date: MCP1802T-3002I/OT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP1802T-3002I/OT
Număr parc MCP1802T-3002I/OT Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 3V 300MA SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 258932 pcs Fișa cu date MCP1802T-3002I/OT.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.35V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 10V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB (10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MCP1802T-3002I/OT-ND
MCP1802T-3002I/OTTR
MCP1802T3002IOT
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 300mA SOT-23-5 Curent - Quiescent (Iq) 50µA
Curent - ieșire 300mA Caracteristici de control Enable