MCP1791T-3002E/DC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1791T-3002E/DC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP1791T-3002E/DC
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3V 70MA SOT223-5
Foi de date: MCP1791T-3002E/DC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP1791T-3002E/DC
Număr parc MCP1791T-3002E/DC Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 3V 70MA SOT223-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 190916 pcs Fișa cu date MCP1791T-3002E/DC.pdf
Dropout de tensiune (Max) 1.3V @ 70mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 30V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-223-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Temperature, Short Circuit ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-223-6 PSRR 90dB ~ 80dB (100Hz ~ 1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MCP1791T-3002E/DCTR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 70mA SOT-223-5 Curent - aprovizionare (Max) 210µA
Curent - Quiescent (Iq) 130µA Curent - ieșire 70mA