MCP1703AT-2052E/CB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1703AT-2052E/CB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP1703AT-2052E/CB
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LIN 2.05V 200MA SOT23A-3
Foi de date: 1.MCP1703AT-2052E/CB.pdf2.MCP1703AT-2052E/CB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP1703AT-2052E/CB
Număr parc MCP1703AT-2052E/CB Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LIN 2.05V 200MA SOT23A-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 229981 pcs Fișa cu date 1.MCP1703AT-2052E/CB.pdf2.MCP1703AT-2052E/CB.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 2.05V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 16V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23A-3 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature, Short Circuit ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 35dB (100Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MCP1703AT-2052E/CBTR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.05V 200mA SOT-23A-3 Curent - Quiescent (Iq) 5µA
Curent - ieșire 200mA Caracteristici de control -