MCP1501T-20E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1501T-20E/SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP1501T-20E/SN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC VREF SERIES 2.048V 8SOIC
Foi de date: MCP1501T-20E/SN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP1501T-20E/SN
Număr parc MCP1501T-20E/SN Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC VREF SERIES 2.048V 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 135111 pcs Fișa cu date MCP1501T-20E/SN.pdf
Tensiune - ieșire (min / fix) 2.048V Tensiune - intrare 2.25 V ~ 5.5 V
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură 50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Tip de referință Series ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul de ieșire Fixed
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Zgomot - 10 Hz până la 10 kHz 10µVp-p
Zgomot - 0.1 Hz la 10 Hz 0.1µVp-p Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Series Voltage Reference IC ±0.1% 20mA 8-SOIC Curent - Ofertă 550µA
Curent - ieșire 20mA