MCP130T-300I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP130T-300I/SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP130T-300I/SN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC SUPRVSR 5K PULLUP 3.00V 8SOIC
Foi de date: 1.MCP130T-300I/SN.pdf2.MCP130T-300I/SN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP130T-300I/SN
Număr parc MCP130T-300I/SN Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC SUPRVSR 5K PULLUP 3.00V 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 242828 pcs Fișa cu date 1.MCP130T-300I/SN.pdf2.MCP130T-300I/SN.pdf
Tensiune - prag 2.925V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Resetați timpul de expirare 150 ms Minimum restabili Active Low
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
producție Open Drain or Open Collector Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)