MCP130-460DI/TO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCP130-460DI/TO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC SUPERVISOR 4.60V LOW TO92
Foi de date: 1.MCP130-460DI/TO.pdf2.MCP130-460DI/TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCP130-460DI/TO
Număr parc MCP130-460DI/TO Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC SUPERVISOR 4.60V LOW TO92 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 181237 pcs Fișa cu date 1.MCP130-460DI/TO.pdf2.MCP130-460DI/TO.pdf
Tensiune - prag 4.475V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor TO-92-3 Serie -
Resetați timpul de expirare 150 ms Minimum restabili Active Low
ambalare Bulk Pachet / Caz TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
producție Open Drain or Open Collector Alte nume MCP130460DITO
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de tensiuni monitorizate 1