DSPIC33FJ64MC802-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ64MC802-E/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ64MC802-E/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC
Foi de date: 1.DSPIC33FJ64MC802-E/SO.pdf2.DSPIC33FJ64MC802-E/SO.pdf3.DSPIC33FJ64MC802-E/SO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
162 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ64MC802-E/SO
Număr parc DSPIC33FJ64MC802-E/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 40 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 16K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Alte nume DSPIC33FJ64MC802ESO Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 21
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 64KB (64K x 8) FLASH 28-SOIC