DSPIC33FJ64MC202-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ64MC202-E/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ64MC202-E/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC
Foi de date: 1.DSPIC33FJ64MC202-E/SO.pdf2.DSPIC33FJ64MC202-E/SO.pdf3.DSPIC33FJ64MC202-E/SO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ64MC202-E/SO
Număr parc DSPIC33FJ64MC202-E/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 40 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 8K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 21 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 64KB (64K x 8) FLASH 28-SOIC Convertoare de date A/D 6x10b/12b