DSPIC33FJ64GP202T-I/MM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ64GP202T-I/MM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ64GP202T-I/MM
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN
Foi de date: 1.DSPIC33FJ64GP202T-I/MM.pdf2.DSPIC33FJ64GP202T-I/MM.pdf3.DSPIC33FJ64GP202T-I/MM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ64GP202T-I/MM
Număr parc DSPIC33FJ64GP202T-I/MM Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-QFN-S (6x6)
Viteză 40 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 8K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-VQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 21 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 64KB (64K x 8) FLASH 28-QFN-S (6x6) Convertoare de date A/D 10x10b/12b