DSPIC33FJ32MC102-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ32MC102-I/SS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ32MC102-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SSOP
Foi de date: 1.DSPIC33FJ32MC102-I/SS.pdf2.DSPIC33FJ32MC102-I/SS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
329 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ32MC102-I/SS
Număr parc DSPIC33FJ32MC102-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 49968 pcs Fișa cu date 1.DSPIC33FJ32MC102-I/SS.pdf2.DSPIC33FJ32MC102-I/SS.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SSOP
Viteză 16 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 1K x 16 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Alte nume DSPIC33FJ32MC102ISS Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 21
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 28-SSOP