DSPIC33FJ32GS606-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ32GS606-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64TQFP
Foi de date: 1.DSPIC33FJ32GS606-I/PT.pdf2.DSPIC33FJ32GS606-I/PT.pdf3.DSPIC33FJ32GS606-I/PT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ32GS606-I/PT
Număr parc DSPIC33FJ32GS606-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (10x10)
Viteză 40 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 4K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 64-TQFP
Alte nume DSPIC33FJ32GS606IPT Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 58
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 32KB (32K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)