DSPIC33FJ32GP104T-E/TL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ32GP104T-E/TL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ32GP104T-E/TL
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44VTLA
Foi de date: 1.DSPIC33FJ32GP104T-E/TL.pdf2.DSPIC33FJ32GP104T-E/TL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ32GP104T-E/TL
Număr parc DSPIC33FJ32GP104T-E/TL Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 4905 pcs Fișa cu date 1.DSPIC33FJ32GP104T-E/TL.pdf2.DSPIC33FJ32GP104T-E/TL.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-VTLA (6x6)
Viteză 16 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 1K x 16 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 32KB (11K x 24) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 44-VFTLA Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 35 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 44-VTLA (6x6) Convertoare de date A/D 14x10b