DSPIC33FJ32GP102T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ32GP102T-I/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ32GP102T-I/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOIC
Foi de date: 1.DSPIC33FJ32GP102T-I/SO.pdf2.DSPIC33FJ32GP102T-I/SO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ32GP102T-I/SO
Număr parc DSPIC33FJ32GP102T-I/SO Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 6991 pcs Fișa cu date 1.DSPIC33FJ32GP102T-I/SO.pdf2.DSPIC33FJ32GP102T-I/SO.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 16 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 1K x 16 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 32KB (11K x 24) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 21 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 28-SOIC Convertoare de date A/D 8x10b