DSPIC33FJ256GP710A-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ256GP710A-I/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ256GP710A-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Foi de date: 1.DSPIC33FJ256GP710A-I/PT.pdf2.DSPIC33FJ256GP710A-I/PT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ256GP710A-I/PT
Număr parc DSPIC33FJ256GP710A-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 14535 pcs Fișa cu date 1.DSPIC33FJ256GP710A-I/PT.pdf2.DSPIC33FJ256GP710A-I/PT.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP (12x12)
Viteză 40 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 30K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 100-TQFP
Alte nume DSPIC33FJ256GP710AIPT Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 85
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)