DSPIC33FJ16GP101-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ16GP101-I/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 16KB FLASH 18SOIC
Preț de referință (în dolari SUA)
378 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ16GP101-I/SO
Număr parc DSPIC33FJ16GP101-I/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 18-SOIC
Viteză 16 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 16KB (16K x 8) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Alte nume DSPIC33FJ16GP101ISO Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 13
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 16KB (16K x 8) FLASH 18-SOIC