DSPIC33FJ12MC201-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ12MC201-E/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ12MC201-E/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 12KB FLASH 20DIP
Preț de referință (în dolari SUA)
220 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ12MC201-E/P
Număr parc DSPIC33FJ12MC201-E/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 16BIT 12KB FLASH 20DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-PDIP
Viteză 40 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 15 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 12KB (12K x 8) FLASH 20-PDIP Convertoare de date A/D 4x10b