DSPIC33FJ12GP202-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ12GP202-E/SS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ12GP202-E/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SSOP
Preț de referință (în dolari SUA)
235 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ12GP202-E/SS
Număr parc DSPIC33FJ12GP202-E/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SSOP
Viteză 40 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 12KB (12K x 8) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 21 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 12KB (12K x 8) FLASH 28-SSOP Convertoare de date A/D 10x12b