DSPIC33FJ128MC802-I/MM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ128MC802-I/MM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ128MC802-I/MM
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28QFN
Foi de date: 1.DSPIC33FJ128MC802-I/MM.pdf2.DSPIC33FJ128MC802-I/MM.pdf3.DSPIC33FJ128MC802-I/MM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ128MC802-I/MM
Număr parc DSPIC33FJ128MC802-I/MM Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-QFN-S (6x6)
Viteză 40 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 16K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-VQFN Exposed Pad
Alte nume DSPIC33FJ128MC802IMM Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 21
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 28-QFN-S (6x6)