DSPIC33FJ128MC202-I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ128MC202-I/SP
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SDIP
Foi de date: 1.DSPIC33FJ128MC202-I/SP.pdf2.DSPIC33FJ128MC202-I/SP.pdf3.DSPIC33FJ128MC202-I/SP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
165 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ128MC202-I/SP
Număr parc DSPIC33FJ128MC202-I/SP Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SPDIP
Viteză 40 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 8K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 21 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 28-SPDIP Convertoare de date A/D 6x10b/12b