DSPIC33FJ128GP804-H/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ128GP804-H/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ128GP804-H/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44QFN
Foi de date: 1.DSPIC33FJ128GP804-H/ML.pdf2.DSPIC33FJ128GP804-H/ML.pdf3.DSPIC33FJ128GP804-H/ML.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
135 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ128GP804-H/ML
Număr parc DSPIC33FJ128GP804-H/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-QFN (8x8)
Viteză 40 MIPs Serie Automotive, AEC-Q100, dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 16K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 44-VQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 35 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata dsPIC Automotive, AEC-Q100, dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 44-QFN (8x8) Convertoare de date A/D 13x10b/12b, D/A 2x16b