DSPIC33FJ06GS101A-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC33FJ06GS101A-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 6KB FLASH 20SSOP
Foi de date: 1.DSPIC33FJ06GS101A-I/SS.pdf2.DSPIC33FJ06GS101A-I/SS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC33FJ06GS101A-I/SS
Număr parc DSPIC33FJ06GS101A-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 16BIT 6KB FLASH 20SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32559 pcs Fișa cu date 1.DSPIC33FJ06GS101A-I/SS.pdf2.DSPIC33FJ06GS101A-I/SS.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SSOP
Viteză 40 MIPs Serie dsPIC™ 33F
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 6KB (2K x 24) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Alte nume DSPIC33FJ06GS101AISS Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 13
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 6KB (2K x 24) FLASH 20-SSOP