DSPIC30F6010-30I/PF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC30F6010-30I/PF
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 144KB FLASH 80TQFP
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC30F6010-30I/PF
Număr parc DSPIC30F6010-30I/PF Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 80-TQFP (14x14)
Viteză 30 MIPs Serie dsPIC™ 30F
Dimensiunea RAM 8K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 80-TQFP
Alte nume DSPIC30F601030IPF Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 68
Dimensiunea EEPROM 4K x 8 descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 30 MIPs 144KB (48K x 24) FLASH 80-TQFP (14x14)