DSPIC30F4011T-20I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F4011T-20I/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC30F4011T-20I/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 48KB FLASH 44QFN
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC30F4011T-20I/ML
Număr parc DSPIC30F4011T-20I/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-QFN (8x8)
Viteză 20 MIPS Serie dsPIC™ 30F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 44-VQFN Exposed Pad
Alte nume DSPIC30F4011T20IM Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 30
Dimensiunea EEPROM 1K x 8 descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 48KB (16K x 24) FLASH 44-QFN (8x8)