DSPIC30F4011-20E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC30F4011-20E/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 48KB FLASH 40DIP
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC30F4011-20E/P
Număr parc DSPIC30F4011-20E/P Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 40-PDIP
Viteză 20 MIPS Serie dsPIC™ 30F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Alte nume DSPIC30F4011-20EP Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 30
Dimensiunea EEPROM 1K x 8 descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 48KB (16K x 24) FLASH 40-PDIP