DSPIC30F3013-20E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F3013-20E/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC30F3013-20E/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 24KB FLASH 44QFN
Preț de referință (în dolari SUA)
180 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC30F3013-20E/ML
Număr parc DSPIC30F3013-20E/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 16BIT 24KB FLASH 44QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-QFN (8x8)
Viteză 20 MIPS Serie dsPIC™ 30F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 24KB (8K x 24) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 44-VQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 20 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 1K x 8
descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 24KB (8K x 24) FLASH 44-QFN (8x8) Convertoare de date A/D 10x12b