DSPIC30F3011T-30I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F3011T-30I/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC30F3011T-30I/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 24KB FLASH 44QFN
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC30F3011T-30I/ML
Număr parc DSPIC30F3011T-30I/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 16BIT 24KB FLASH 44QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-QFN (8x8)
Viteză 30 MIPs Serie dsPIC™ 30F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 44-VQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 30 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 1K x 8
descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 30 MIPs 24KB (8K x 24) FLASH 44-QFN (8x8) Convertoare de date A/D 9x10b