DSPIC30F3010-20E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F3010-20E/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC30F3010-20E/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 24KB FLASH 28SOIC
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC30F3010-20E/SO
Număr parc DSPIC30F3010-20E/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 20 MIPS Serie dsPIC™ 30F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 20 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 1K x 8
descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 24KB (8K x 24) FLASH 28-SOIC Convertoare de date A/D 6x10b