DSPIC30F2011T-20E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC30F2011T-20E/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 12KB FLASH 18SOIC
Preț de referință (în dolari SUA)
1100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC30F2011T-20E/SO
Număr parc DSPIC30F2011T-20E/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 18-SOIC
Viteză 20 MIPS Serie dsPIC™ 30F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 12KB (4K x 24) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 12 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 12KB (4K x 24) FLASH 18-SOIC Convertoare de date A/D 8x12b