DSPIC30F2010T-20E/MM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F2010T-20E/MM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC30F2010T-20E/MM
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28QFN
Preț de referință (în dolari SUA)
1600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC30F2010T-20E/MM
Număr parc DSPIC30F2010T-20E/MM Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-QFN-S (6x6)
Viteză 20 MIPS Serie dsPIC™ 30F
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-VQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 20 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 1K x 8
descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 12KB (4K x 24) FLASH 28-QFN-S (6x6) Convertoare de date A/D 6x10b