DSPIC30F1010T-30I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F1010T-30I/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSPIC30F1010T-30I/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SOIC
  • Mesaj
Specificațiile DSPIC30F1010T-30I/SO
Număr parc DSPIC30F1010T-30I/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 30 MIPs Serie dsPIC™ 30F
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 6KB (2K x 24) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Alte nume DSPIC30F1010T-30I/SOTR Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 21
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 30 MIPs 6KB (2K x 24) FLASH 28-SOIC