DSC6331MI1BA-038.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6331MI1BA-038.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC6331MI1BA-038.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR,
Foi de date: 1.DSC6331MI1BA-038.0000.pdf2.DSC6331MI1BA-038.0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC6331MI1BA-038.0000
Număr parc DSC6331MI1BA-038.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 64433 pcs Fișa cu date 1.DSC6331MI1BA-038.0000.pdf2.DSC6331MI1BA-038.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serie DSC63XX
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate - Frecvență 38MHz
descriere detaliata 38MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 3mA (Typ)