DSC6331JI2LA-026.0000
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC6331JI2LA-026.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR
Foi de date: DSC6331JI2LA-026.0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC6331JI2LA-026.0000
Număr parc DSC6331JI2LA-026.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 89671 pcs Fișa cu date DSC6331JI2LA-026.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie DSC63XX
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 26MHz
descriere detaliata 26MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 3mA (Typ)