DSC6331CI1BA-027.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6331CI1BA-027.0000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC6331CI1BA-027.0000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: 1.DSC6331CI1BA-027.0000T.pdf2.DSC6331CI1BA-027.0000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC6331CI1BA-027.0000T
Număr parc DSC6331CI1BA-027.0000T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71969 pcs Fișa cu date 1.DSC6331CI1BA-027.0000T.pdf2.DSC6331CI1BA-027.0000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC63XX
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume DSC6331CI1BA-027.0000TCT Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate -
Frecvență 27MHz descriere detaliata 27MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 3mA (Typ) Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -