DSC6301CI2CA-025.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC6301CI2CA-025.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR
Foi de date: DSC6301CI2CA-025.0000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC6301CI2CA-025.0000
Număr parc DSC6301CI2CA-025.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5390 pcs Fișa cu date DSC6301CI2CA-025.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC63XX
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 25MHz descriere detaliata 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 3mA (Typ) Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 80µA (Typ)