DSC6183CI2A-006K485T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC6183CI2A-006K485T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DSC6183CI2A-006K485T
Număr parc DSC6183CI2A-006K485T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4418 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC61XX
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-VDFN producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 6.485kHz descriere detaliata 6.485kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-VDFN
Curent - aprovizionare (Max) 3mA (Typ) Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 80µA (Typ)