DSC6083HE2A-032K768
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC6083HE2A-032K768
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER
Foi de date: DSC6083HE2A-032K768.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC6083HE2A-032K768
Număr parc DSC6083HE2A-032K768 Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 92261 pcs Fișa cu date DSC6083HE2A-032K768.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serie DSC60XX
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 32.768kHz
descriere detaliata 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 1.3mA (Typ)