DSC6011JI2A-032.7680
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC6011JI2A-032.7680
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER
Foi de date: DSC6011JI2A-032.7680.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC6011JI2A-032.7680
Număr parc DSC6011JI2A-032.7680 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4785 pcs Fișa cu date DSC6011JI2A-032.7680.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie DSC60XX
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 32.768MHz descriere detaliata 32.768MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 1.3mA (Typ) Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -