DSC6003CE1A-044.2368
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC6003CE1A-044.2368
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR
Foi de date: DSC6003CE1A-044.2368.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC6003CE1A-044.2368
Număr parc DSC6003CE1A-044.2368 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4595 pcs Fișa cu date DSC6003CE1A-044.2368.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC60XX
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 44.2368MHz
descriere detaliata 44.2368MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 1.3mA (Typ)