DSC6001ME1A-080.0000T
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC6001ME1A-080.0000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR
Foi de date: DSC6001ME1A-080.0000T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC6001ME1A-080.0000T
Număr parc DSC6001ME1A-080.0000T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3158 pcs Fișa cu date DSC6001ME1A-080.0000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serie DSC60XX
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 80MHz
descriere detaliata 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 1.3mA (Typ)