DSC6001CE2A-024.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6001CE2A-024.0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC6001CE2A-024.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER
Foi de date: 1.DSC6001CE2A-024.0000.pdf2.DSC6001CE2A-024.0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC6001CE2A-024.0000
Număr parc DSC6001CE2A-024.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 103702 pcs Fișa cu date 1.DSC6001CE2A-024.0000.pdf2.DSC6001CE2A-024.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.71 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC60XX
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 24MHz
descriere detaliata 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 1.3mA (Typ)