DSC2230FI2-C0007
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC2230FI2-C0007
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT
Foi de date: DSC2230FI2-C0007.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC2230FI2-C0007
Număr parc DSC2230FI2-C0007 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6195 pcs Fișa cu date DSC2230FI2-C0007.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC2230
ambalare Tube Pachet / Caz 14-SMD, No Lead
producție LVDS Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Înălţime 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență - ieșire 2 -
Frecvență - ieșire 1 - descriere detaliata LVDS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 14-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 32mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 23mA