DSC1124CI5-156.2578T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124CI5-156.2578T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1124CI5-156.2578T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 156.2578MHZ HCSL SMD
Foi de date: 1.DSC1124CI5-156.2578T.pdf2.DSC1124CI5-156.2578T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1124CI5-156.2578T
Număr parc DSC1124CI5-156.2578T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 156.2578MHZ HCSL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5257 pcs Fișa cu date 1.DSC1124CI5-156.2578T.pdf2.DSC1124CI5-156.2578T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1124
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție HCSL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 156.2578MHz
descriere detaliata 156.2578MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 42mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS