DSC1124CI5-133.0000T
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1124CI5-133.0000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR LOW POWER HCSL -
Foi de date: DSC1124CI5-133.0000T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1124CI5-133.0000T
Număr parc DSC1124CI5-133.0000T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR LOW POWER HCSL - Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 7082 pcs Fișa cu date DSC1124CI5-133.0000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC1124
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-VDFN producție HCSL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 133MHz descriere detaliata 133MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-VDFN
Curent - aprovizionare (Max) 42mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -