DSC1124BI5-148.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124BI5-148.5000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1124BI5-148.5000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 148.500MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.DSC1124BI5-148.5000.pdf2.DSC1124BI5-148.5000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1124BI5-148.5000
Număr parc DSC1124BI5-148.5000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 148.500MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6441 pcs Fișa cu date 1.DSC1124BI5-148.5000.pdf2.DSC1124BI5-148.5000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie DSC1124
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție HCSL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 148.5MHz
descriere detaliata 148.5MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 42mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS