DSC1124AI1-100.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124AI1-100.0000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1124AI1-100.0000T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD
Foi de date: 1.DSC1124AI1-100.0000T.pdf2.DSC1124AI1-100.0000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DSC1124AI1-100.0000T
Număr parc DSC1124AI1-100.0000T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71803 pcs Fișa cu date 1.DSC1124AI1-100.0000T.pdf2.DSC1124AI1-100.0000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie DSC1124
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead Exposed Pad producție HCSL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 100MHz
descriere detaliata 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Curent - aprovizionare (Max) 42mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS