DSC1123DI2-106.2500T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123DI2-106.2500T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1123DI2-106.2500T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC MEMS 106.2500MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.DSC1123DI2-106.2500T.pdf2.DSC1123DI2-106.2500T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1123DI2-106.2500T
Număr parc DSC1123DI2-106.2500T Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC MEMS 106.2500MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4236 pcs Fișa cu date 1.DSC1123DI2-106.2500T.pdf2.DSC1123DI2-106.2500T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie DSC1123
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 106.25MHz
descriere detaliata 106.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 32mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA Rezonator de bază MEMS